Blog

sesli sohbet panelcileri seslichat panelcileri sesli-chat panelcileri seslichat panelleri seslichat paneli seslichat panelciler ajanspanel en iyi panelci panelciler iyi panelci kalitelipanel

Değerli müşterilerimiz sesli sohbet ve seslichat alanlarında sizlere daima en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Sizde kendinize ait bir siteniz olsun istiyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Eswin Panel

Merhaba değerli müşterilerimiz Bilindiği Üzere Son Sistem Portal Panel Olan Yeni Sistem Eswin Panel Yapım Aşaması Sürecini Tamamlayıp Müşterilerimizin Sitelerine Kurulmaya Başlanmıştır. Görünüşü İle Şık Bir Tasarım Olan Panelimizde Görsel Ve Özellik Bakımından Full Olarak Sistemi Tamamlanmıştır. Sizlere En İyi Hizmeti Sunmanın Gururunu Yaşamaktayız.\r\n\r\nDemo Panelimize Göz Atmak İçin Resim Üzerine Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.\r\n\r\nesunus-eswin-panel-338x211\r\n\r\nEswin Panel Portal Artık Yayın Hayatına Girmiş Olup Tüm Mişterilerimize Hayırlı Olmasını Dileriz. İletişim Bölümünden Bize Ulaşarak Panel Hakkında Ayrıntılı Bilgi Alabilirsiniz.

Google Ban Açılır

Merhaba değerli müşterilerimiz google bazı zamanlarda siteleri incelemekte ve analiz sonucu kötü ve olumsuz bulduğu siteleri cezalandırmaktadır. Eğer web sitenizde olumsuz etki teşkil edecek birşeyler yaptıysanız bu sitenizin tamamen googleden kalkmasına neden olabilir. Ajanspanel firması olarak googlenin cezalandırmış olduğu web siteler üzerinde çalışmalar yaparak en geç 15 gün içerisinde banı kaldırmaktayız. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Google’dan Banlanan Sitenin Banını Açmak

Merhaba değerli arkadaşlar öncelikle sitenizin banlı olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki belirtmiş olduğum yönergeleri izlemeniz gerekiyor. Daha sonra eğer siteniz ban yemiş ise bunun için yapmanız gerekenleri kısa ve açıklayıcı şekilde anlatacağım.\r\n

Sitenin Banlı Olduğunu Anlamak

\r\nSitenizin hitleri çok aşağılarda ise. ( Örn: Günlük 400 tekil ziyaret alıyorken bu 50-60 gibi rakamlara gerilemişse.);\r\n\r\nve Site Ban Kontorl de banlı gözüküyorsa banlanmışsınız demektir. O zaman rehberimden faydalanacaksınız.\r\n

Banı Açmak

\r\n

  \r\n

   \r\n

  • Öncelikle sitemizi bir free host’a yönlendiriyoruz ve geçici bir tek sayfa site şablonu koyup dolduruyoruz.
  • \r\n

  • Sonra sitemizi Google Webmaster Tools’a ekliyoruz.
  • \r\n

  • Sonra https://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration?hl=tr adresine giriyoruz. Karşımıza gelen bölümde sitenizin tekrar incelenmesi için istek yollamanız gerekecek.
  • \r\n

  • Benim doldurduğum yerleri kendinize göre doldurun. Yazdığım yazı:
  • \r\n

  • \r\n
   \r\n

   \r\n\r\nMerhaba, ben siteadı.com sahibiyim. Sitem Google Dizininde görünmüyor. Son birkaç haftadır sitemin ziyaretçileri bir hayli azaldı. Sitemi tekrar değerlendirmenizi ve bir sorun bulunması halinde beni bilgilendirmenizi istiyorum.Site Sahibi adınız soyadınız\r\n\r\n

   \r\n

   \r\nya da;\r\n

   \r\n

   \r\n\r\nMerhaba, ben siteadı.com sitesinin yeni sahibiyim. Sitem Google Dizininde görünmüyor. Sitemi tekrar değerlendirmenizi ve bir sorun bulunması halinde beni bilgilendirmenizi istiyorum.Site Sahibi adınız soyadınız\r\n\r\n

   \r\n

   \r\n

    \r\n

   • Yeniden değerlendirme isteği butonuna basın.
   • \r\n

   \r\n \r\n\r\nBirkaç hafta içinde siteniz Google’daki eski yerine kavuşacak.( Yani benim bir sitemde etkili olmuştu.)

  • \r\n

  \r\n

Yeni Çıkan Paneller

Merhaba değerli müşterilerimiz sizler için 2016 yılına özel son çıkardığımız özel tasarım olan panellerimizi inceleyebilmeniz için tasarımını bitirerek demo bölümümüzde sunmaya başladık. Artık son sistem olarak sitenizi tamamen özel şekilde kurup teslim etmekteyiz. Müşterilerimizin zevkine uygun şekilde tüm panellerimizi özenle hazırlayıp memnun kalabilmeleri için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Sizinde kendinize ait siteniz olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteyi en uygun fiyat garantisi ile ayağınıza getiren tek ve lider firma olarak önde gelmekteyiz.

Son Çıkan Sesli Chat Panelleri

Merhaba değerli sohbet platformu sahiplerimiz sizlere özel yeni tasarladığımız panellerimize göz atmanız için demo panellerimiz bölümüne eklemiş bulunmaktayız. Her zaman en güzel ve orjinal tasarımları sizlerin huzuruna sunmaya çalışmaktayız. Çünkü müşterilerimize gerçekten değer vererek hareket etmeye çalışarak onların memnun kalmalarını hedefliyoruz. Bize iletişim bölümünden ulaşarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

SesliSohbet Panelci

Merhaba değerli müşterilerimiz seslisohbet panelci kategori bölümünde vermiş olduğumuz hizmetlerimizde sınır tanımadan en iyi ve kaliteli panelci hizmeti sağlamaktayız. Uzun yıllar siz değerli site sahiplerimize hizmet vererek daha ileri teknolojileri ayağınıza kadar getirmeye çalıştık. Şuan elimizde olan tüm panellerimiz orjinal ve korumalı şekildedir. Sitelerinizi 24 saat gözetim altında tutarak güncel olmalarını ve saldırlara karşı korumaktayız. Sizinde siteniz korumalı sunucularımız’da olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Sesli Chat Panelleri

Sesli Chat Panelleri, denildiğinde aklınıza gelen ilk firmalar arasında yer almaktayız. Amacımız daima müşteri memnuniyetini esas alarak en kaliteli ve uygun fiyatı sunarak size hizmet etmekteyiz. Sizinde kendinize ait siteniz olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü biz işini hakkıyla yapmaya çalışan bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Panelci Speakychat Odaları

Merhaba değerli müşterilerimiz sizlere panelci adı ile en iyi hizmeti vermeye çalışan firmamız speakychat odalarında son dönem oldukça iyi kampanyalar yapmıştır. Çünkü müşterilerimize özel en iyi kampanya ve fiyatlardan yararlanabilmeleri ve müşteri memnuniyetini esas alarak hareket etmektedir. Sizinle birlikte daima en ileri şekilde güzel tasarımlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Panelci Nasıl Olunur

Panelci nasıl olunur başlığımız ile bu işe gönül vermek isteyen değerli arkadaşlara özel bir makale yazmak istedim. Panelci aslında herkezin gözünde çok önemli olmayan ama baya zorlu bir iştir. Herkesin yapabileceği bir iş olmadığını hatırlatmak isterim. Çünkü zorlu olmasının yanı sıra çok fazla sabır isteyen ve insanlar ile diyaloğu güzel olması gerekmektedir. Eğer gerçekten bu işi yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.